Класика - Комплект Книга и Вино
MONTEPESCINI- 54.00лв.
- Без данък: 45.00лв.
- В НАЛИЧНОСТ
- Код на продукта: FOD-0103
Комплект бутилка червено вино Chianti Colli Senesi Riserva DOCG и книга "ХРАНАТА, НАЧИН НА УПОТРЕБА ИЛИ ГУРМЕ ЗА НАПРЕДНАЛИ", автор Светлозар Желев.
Добрата храна и питие може да носят удоволствие и без да вредят на здравето ни, без да натоварват тялото с излишни килограми и ума ни - с депресии и комплекси, а отношенията с близките и света - с драми и вечни конфликти. Всичко се получава чрез хармония и баланс. Те са правилният път във всеки един момент да обичаме себе си, да се наслаждаваме на мига и да бъдем щастливи, защото само така можем да обичаме другите и да им даваме всички прекрасни емоции и чувства, които обичаните ни хора заслужават. Не го забравяйте! Само ако ние се чувстваме добре, можем да бъдем добре и със света и околните.
Червено вино Chianti Colli Senesi Riserva DOCG от Тоскана, сорт Санджовезе, резерва.
Fattoria Montepescini е семейна винарна, разположена в древното Тосканско село Montepescini, датиращо от 1000-та година. Съчетавайки благоприятните климатични условия на региона с традиционните методи за производство на вино, Fattoria Montepescini произвежда емблематични за Тоскана вина като Chianti, Vermentino и др.
Вид вино: | Червено сухо |
Сорт: | Санджовезе |
Година: | 2015 |
Алкохол: | 13.5% vol |
Бутилка: | 750 ml |
Регион: | Тоскана |
![]() |
Комбинация с храни: |
![]() ![]() ![]() ![]() |
Температура на сервиране: |
8 - 10 ℃ |